zdravie

Čo motivuje ľudí k zdravšiemu životnému štýlu?

Poznáme to z celého svojho okolia. Či už o športe, zdravom životnom štýle alebo počte prebehnutých kilometroch rozprávajú vaši kolegovia v práci, alebo priatelia v okolí vášho domova či členovia rodiny, je nesporné, že vôľa žiť zdravšie sa vtrela do našich životov naplno. Ale prečo? A prečo tak náhle?

5 rád, ako sa zbaviť nezdravých návykov

...a zlepšiť si kvalitu života? Mnohí z nás vidia zdravú stravu a cvičenie ako niečo, na čo nemáme čas. Ak však stratíme záujem o svoje vlastné telo, je veľká pravdepodobnosť, že budeme častejšie chorí alebo zranení. Môže sa stať, že nebudeme schopní robiť všetky aktivity, ktoré by sme si želali, a fungovať ako predtým.

9 správnych stratégií pre zdravú hmotnosť bez diéty

Sila vôle? Zabudnite na ňu. S diétami je vždy jeden hlavný problém. Nefungujú. Ak budete držať diétu, časom môžete schudnúť, ale je veľmi pravdepodobné, že to nevydrží dlhodobo. V skutočnosti môžete všetko nabrať späť a ešte získať niečo navyše.

Urobte si z pohybu správny životný štýl

Zvyknete si občas poriadne fyzicky „zamakať“? Fyzická aktivita, vyvážené stravovanie a vhodný pitný režim sú základom životného štýlu, ktorý svojim vyznávačom prináša okrem zdravia a peknej postavy aj radosť a sebauspokojenie. Pre svoju premenu sa pred niekoľkými rokmi rozhodla aj Denisa Lipovská. Dnes je reprezentantka Slovenska v bikini fitness a aktuálna Majsterka Európy v tejto kategórii. Pozrite si ako na to.

Fitnes koučka: diéta problém s váhou nevyrieši

"Častá otázka, s ktorou sa pri práci trénerky stretávam, je: "ZA AKÝ ČAS schudnem?" Žiadna diéta nevyrieši problém s váhou nastálo. Trápenie sa hladom pár dní nám síce uberie na váhe, ale väčšinou po skončení diéty sa ručička na váhe znova zvýši smerom nahor. Je na čase sa zamyslieť nad svojím životným štýlom a snažiť sa začať žiť zdravo," tvrdí trenérka a fitnes koučka Dominika Lauková.

Zaujímavá kniha

Lacné fotoknihy

Do 3.6. 2020 bude platiť zľava na fotoknihy s pevnou väzbou vo formáte A4. A…
Ďalšie knihy

Čo sa deje

Psychológia v sebaobrane

Psychológia v sebaobrane - Ako sa rozhodovať a konať v situácii ohrozenia …
Viac eventov

Naši odborníci

Otestuj sa

Archív testov