Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave! Ostrieľaní komici sa postavia tvárou v tvár publiku, aby zabojovali o potlesk inteligentným autorským humorom bez ošúchaných vtipov a samoúčelných vulgarít.

14.1.2015, 20:00 / Dunaj˜

Jeden za všetkých, všetci za smiech v publiku!

V novom roku budú brániť kvality slovenského humoru siedmi mušketieri, ktorí prepichnú svojím britkým vtipom každú ochabnutú bránicu. Na januárovú výpravu sa vydajú Juraj Šoko Tabaček, Jakub Gulík, Ivo Ladižinský, Gabo Žifčák, Antonios Vlachou, Milan Sedliak a Samo Trnka.

  • Juraj Šoko Tabaček

Gigant improvizácie a humoru je jeden z najvýraznejších zjavov humoristickej scény za dlhé posledné roky – možno aj dva. Roky brázdi Slovensko ako člen divadelno-improvizačnej skupiny Tri Tvorivé Tvory. Vystupuje v stand-up comedy Silné reči a je pilierom relácie Od veci_FM.

  • Jakub Gulík

Zabávač, komik, humorista, srandista, šašo a ďalšie synonymá – takto sa neskromne charakterizuje Jakub, ktorý svoj talent ponúka v zábavných videách na youtube, ale aj naživo. Zlákať sa nechal aj na Pančlajn a my sme zvedaví, ako mu naše pódium sekne.

  • Ivo Ladižinský

je jeden z prvých a z najdrsnejších na slovenskom stand-upovom nebi. Viac ako tri roky vystupuje na stand-up scéne, a keďže na svojej pančlajnovskej premiére nestihol uraziť všetkých v publiku, dáme mu možnosť napraviť to.

  • Gabo Žifčák

Malý, poďobaný, so sklonom k násilnostiam. Vlastne nie, Gabo je z hard-core zostavy Silných rečí ten najláskavejší a najmilší. Že z neho bude komik tušil od detstva, lebo zistil, že rozosmievať spolužiakov mu ide lepšie ako biť sa s nimi. Ako 6-ročný to skúšal vtipmi Andera z Košíc, dnes si trúfa už na svoje vlastné. A keďže má narodeniny, očakávame, že sa na jeho výstupe budete smiať.

  • Antonios Vlachou

V rámci omladzovania spolku komikov privítame mladého fotografa, ktorého meno Antonios Vlachou nie je žiadny okrášľovací prvok umelca, ale výsledok grécko-slovenského manželstva jeho rodičov. Antonios si zahral v divadle, v seriáli, vyskúšal si aj improligu a svoje stand-upové schopnosti si cibrí na trnavskej show Žarty bokom.

  • Milan Sedliak

Standupista a MC, ktorému prischla prezývka „Docent“, pretože má doktorát z telocviku. Ako vedec humoru nerozumie a nemá ho rád, ale keďže podľa časopisu Forbes je až 3 581 456 345. najbohatším mužom sveta, stretnete ho v kabaretoch vystupovať za smiešny peniaz.

  • Samo Trnka

Samo je tvor neobyčajne tvorivý, o čom svedčia aj jeho posledné žurnalistické počiny – najprv uchvátil slovenský internet neskutočne šťavnatou analýzou zátišia so šunkou, ktorou tromfol nejedného kurátora, potom slovenskému čitateľovi priniesol beder pravekých príšer. Samo je známy ako krstný otec internetového humoru na Slovensku, je to majster politickej riekanky a básnickej satiry. Na pódiu žne úspechy s vlastnou stand-up comedy šou Pančlajn aj v rámci bezočivej štvorky v comedy roast show Na facku.

FB event

Vstup: 10€ / 9€ v predpredaji v bare v KC Dunaj

Zaregistrovať