JET BOOK približuje netradičný svet biznis jetov a helikoptér, ktoré väčšina pozná len z filmov. Pre milovníkov letectva, záujemcov o kúpu súkromného lietadla či poskytovateľov služieb v oblasti business aviation prináša autorka knihy Antónia Lukačínová prehľad o biznis jetoch, v ktorých lietajú aj svetové celebrity.

Kniha Jet Book ponúka komplexný prehľad privátnych lietadiel a helikoptér na súčasnom trhu a pomáha slovenským a českým potenciálnym kupcom, operátorom, poskytovateľom služieb a fanúšikom letectva dozvedieť sa základné informácie o najnovších modeloch biznis jetov priamo od samotných výrobcov.

kniha

Publikácia prináša základné technické parametre súkromných lietadiel a helikoptér, fotografie ich pôsobivého interiéru, rovnako aj základnú cenu, ich dostupnosť či možnosti individuálnej výbavy. Ku každému stroju je pripojený aj popis jeho výrobcu.Popri informáciách o business jetoch a helikoptérach kniha obsahuje zaujímavé rozhovory s kľúčovými predstaviteľmi leteckého priemyslu o pohľade na súčasné trendy, aj predikciu budúceho vývoja.

„Pohybujem sa v oblasti letectva niekoľko rokov. Začínala som s predajom charterových letov pre slovenských, českých a zahraničných klientov, neskôr som sa venovala predaju lietadiel. Vtedy som zistila, že na trhu chýba produkt, ktorý by nestranne a nezaujato ponúkol klientom stručné informácie o biznis jetoch na trhu,“ hovorí Antónia Lukačínová, autorka prvej takejto publikácie v českom a anglickom jazyku, ktorá poskytuje klientom nestranné informácie o aktuálne dostupných lietadlách.

Publikácia Jet Book vznikla vďaka podpore partnerov leteckého priemyslu. Generálnym partnerom projektu je pražský operátor business jetov ABS Jets a spoločnosť Gulfstream, partnermi Jet Book sú aj Bombardier, Societe General, Bell Helicopter. Viac o knihe sa dozviete na webe www.jetbook.org.

Súťažná otázka:

Koľko strán má luxusná publikácia JET BOOK?

a) 323 strán

b) 232 strán

c) 100 strán

 

Milí priatelia! Ďakujeme za všetky vaše príspevky do súťaže – správna odpoveď bola b) kniha má 232 strán. Výhercom unikátnej knihy Jet Book je Ivan Gajdár. Gratulujeme! 

Súťaž je uzatvorená.