Existuje niekto, koho chcete potešiť, niekto, od koho by ste chceli, aby vám mal rád? Možno si stačí vybrať jednu z nasledujúcich možností. Sľubujem, že výsledok bude stáť za to:

1. Darujte “len pre teba” darčeky. Či už ide o čokoládu alebo knihu, ktorú ste kúpili vo výpredaji. Čo sa skutočne počíta je váš postoj k človeku, ktorý sa ráta.

2. Často sa ich dotýkajte. Nič intímne; len nadšené objatia plné radosti, keď sa pozdravíte. Mnoho štúdií ukázalo, že dotyk má silu podporiť náladu a pocit spojenia s ľudmi.

3. Podeľte sa o svoje spomienky častejšie. Prezraďte, že ste mysleli počas dňa na vášho blízkeho človeka, spomeňte si na seba častejšie, prejavte máklonnosť v tom, že myslíte vzájomne na seba počas dňa.

4. Vytvorte niečo. Nevyhovárajte sa, že na niečo nemáte talent. Nepotrebujete ho, ide o getso, ktoré vytvorí moment a spomienku. Nechajte sa inšpirovať varením, upečte niečo, spravte niečo netradičné, čo váš blízky ocení a čo ho poteší.

5. Naplánujte zážitok. Najlepšie niečo spojené s prekvapením, akúkoľvek udalosť, výlet, cestu, zážitok, ktorí priateľov nadchne a očarí.