Masívny nábytok je obľúbený už stáročia. Moderným sa stáva nie len vďaka svojmu jednoduchému dizajnu, ale aj originalite, ktorú so sebou prináša. Je nie len vynikajúcim spoločníkom v každom interiéry, ale aj módnym doplnkom, ktorý stojí za povšimnutie.

Nábytok z dreva nájde svoje uplatnenie napríklad v spálni. Masívna manželská posteľ pritiahne oči nie len domácich ale aj návštevu. Pokiaľ sa rozhodnete že chcete mať v spálni celý nábytok z dreva, máte si z čoho vybrať. Slovenská firma drevko prináša kúsky, ktoré zažiaria v každom kúte spálne. Vyberte si napríklad šatníkovú skriňu, nočný stolík z masívu či komodu.

masivny_nabytok_2022

Tento druh nábytku je obľúbeným aj do obývačiek. Svoju pozornosť priťahuje najmä konferenčný stolík z masívu, pri ktorom sa stretáva rodina aj priatelia. Nepostrádateľnou súčasťou obývačky je aj TV stolík, ktorý okrem dizajnerského kúsku plní aj funkciu úložného priestoru. Komoda z masívu je taktiež podstatnou súčasťou obývačky či chodby.

Ak sa rozhodnete pre masívny nábytok do kuchyne, ste na správnej ceste. Drevený jedálenský stôl poskytne okrem kvality ozdobnú funkciu a bude centrom pozornosti. Okrem toho môžete svoju funkciu vyšperkovať o presklenú vitrínu či závesnú policu.

Kolekcie nábytku z masívu pre náročných užívateľov

Pokiaľ ste nerozhodní siahnite po zostavách. Kolekcie masívneho nábytku sú výbornou možnosťou pre tých, ktorým sa ťažko zariaďuje akýkoľvek interiér. Zostavy do spálne a obývačky, obsahujú všetko potrebné, čo do daného interiéru potrebujete. Kolekcie masívneho nábytku sú vyrobené v štýlovom dizajne, ktorý si zamiluje každý.

Zariadite nimi klasický interiér, interiér v škandinávskom, provensálskom, rustikálnom aj minimalistickom dizajne. nábytok z masívneho dreva vyniká svojou nadčasovou krásou, ktorá nájde uplatnenie v rôznych štýloch. Je jedinečný a špeciálny, preto vyhovuje aj najnáročnejším užívateľom.