ženy

Prečo si ženy ničia svoj vlastný úspech?

Mysleli ste si, že sklenený strop je už otázkou minulosti? Nie tak celkom. Vynára sa tu však aj iný problém, ktorý sa týka žien na trhu práce. Volá sa syndróm lepiacej sa podlahy alebo "sticky-floor syndrome".

Noc úspešných žien

Svet podnikania a biznisu už dávno nepatrí len mužom. Ambicióznych žien s chuťou podnikať a meniť veci k lepšiemu je stále čoraz viac – Noc úspešných žien plná inšpiratívnych príbehov bude tomu dôkazom! Program: 19:00 Viera Sentešová – spoluzakladateľka a…

Kouč radí ako si ženy môžu úspešne zefektívniť povinnosti

Ženy sú rovnako ambiciózne ako muži. Často sa ale ukazuje, že je pre ne náročnejšie stúpať bez problémov na kariérnom rebríčku. Predovšetkým ženy sa často vzdajú profesionálnej kariéry v prospech svojej rodiny. Neraz je problémom aj ich nie príliš silné sebavedomie, ktoré im bráni v práci sa viac presadiť.

Buďte viac sebaistá vďaka našim tipom

Mávate občas o svojej osobe nie príliš lichotivé pocity? Cítite sa neisto, vaše vystupovanie je plné trémy a sebavedomie sa pohybuje v mínusových hodnotách? Nie ste sama. Tento problém býva častejší u žien. Na veku pritom nezáleží. Muži sú od prírody prednastavení nejako inak, vedia sa rýchlejšie a viac otriasť a to aj pri neúspechoch.

Ženy túžia po individualizácii, ale…

Kto chce porozumieť budúcnosti lásky, musí sa pozrieť, ako žijú ženy vo veľkých mestách. Chcú pracovné úspechy a túžia po romantike. Ale vždy so strachom, že im niečo ujde.

Zvyky úspešných žien – poznáte ich?

Túžite po úspechu? V živote, v kariére.. Keď si predstavíte svoj dokonalý život, chceli by ste byť úspešná? V akej sfére? Veľa magazínov každoročne zostavuje rebríčky úspešných ľudí na svete a do viacerých sa prebojovali aj ženy. Samozrejme, stále v menšej miere než muži, ale aj tak je to potešujúca správa.