správanie

8 efektívnych spôsobov ako urobiť svoje ráno energickejšie

Niektorí ľudia si myslia, že majú energie na rozdávanie. Iní, že ak ňou budú šetriť dožijú sa dlhšie a tak berú život flegmaticky. Podľa ďalších všetko závisí na nás samých. Kiežby. Existuje však niekoľko spôsobov ako z toho vyťažiť čo najviac. Najmä ráno.

Ako správne jednať s náročnými ľuďmi?

Čínsky koncept Tao môžeme vysvetliť ako spájanie a tok životnej sily (Chi) so zážitkom vnútorného pokoja a vyrovnanosti. Taoizmus popisuje ako človek môže žiť v harmónii a rovnováhe s prírodou.

Myslíte si, že sa správate autenticky?

Bez ohľadu na to, či ide o budovanie biznisu alebo priateľstiev, vždy hľadáte ľudí, ktorí sú autentickí. Autentický znamená nefalšovaný, skutočne prirodzený a čestný. Správanie týchto ľudí je viac menej rovnaké navonok ako aj vo vnútri. Nanešťastie je to vlastnosť, ktorú je ťažké rozoznať.

Ako radiť ľuďom, aby to fungovalo

Ľudia veľmi radi radia druhým, ako majú žiť, čo si obliekať, jesť, čo nakupovať, koho voliť. Informácie o tom, čo by ste mali alebo nemali robiť nájdete v každom časopise, na internete, v televízii.

Muži, naučte sa byť slušnejšími

Slušný človek je ten, kto rešpektuje nielen sám seba, ale ktorého rešpektuje svet, v ktorom žije. Na to, aby ste sa stali slušným človekom, neexistujú žiadne efektné triky a skratky, ale týchto dvadsať vecí vám pripomenie, ako z vás môže byť už teraz viac uznávaný jedinec.