relax

5 prekvapivých vecí, ktoré vás udržia v pohode

Meditácia, vychádzky a cvičenie jógy sú neuveriteľne účinné na odstránenie stresujúcich emócií. Ale pokiaľ si chcete zlepšiť náladu, musíte zapojiť viac kreativity. Ak hľadáte jednoduché spôsoby ako nájsť a udržiavať si vlastný vnútorný pokoj, pozrite sa na niektoré z prekvapujúcich trikov ako odstrániť zlú náladu. Čoskoro sa budete cítiť uvoľnenejšie a budete pripravení prijať stres do vášho bežného dňa.

Naučte sa správne relaxovať

Máte problém nechať prácu v kancelárii? Myslíte si, že vždy je niečo, čo treba urobiť alebo dokončiť? Čoraz menej ľudí dnes môže odísť z práce a zabudnúť na ňu až do nasledujúceho rána, alebo odísť na dovolenku a neskontrolovať si e-mail celý týždeň. Naučte sa oddychovať!

Na dovolenke zbierajte pozitívne skúsenosti

O zákazníckom servise sa popísalo už veľa. Najmä v negatívnom slova zmysle. Zvláštne, že ako prvé človeku napadajú hlavne zakopnutia, zlé služby alebo služby, ktoré mali ďaleko od očakávaného štandardu. Skúste to tento rok inak. Zmeňte uhol pohľadu. Zbierajte na dovolenke len tie pozitívne skúsenosti a premietnite ich do svojho podnikania.

Tipy pre dva typy dovolenkárov

Bude tohtoročná dovolenka odpočinok alebo ďalší stres? Pomôže vám vytrhnutie z pracovnej rutiny a následná honba za top miestom na pláži? Stihnete sa zregenerovať alebo budete potrebovať dovolenku po dovolenke? Záleží na tom, aký ste typ dovolenkára a čo od voľna očakávate.

Šťastie si niekedy žiada trochu matematiky. Skúste to!

Chcete byt šťastnejší? Je to jednoduché, ako čísla 2, 5, 11, 15, 20, 43. Zvládnutie lekcie šiestich šťastných čísiel môže prospieť vašej mysli a telu. Neveríte? Prečítajte si tieto argumenty, nie je v tom žiadna numerológia.

Zaujímavá kniha

Jsi prostě borec

Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít. Skvělá…
Ďalšie knihy

Čo sa deje

Psychológia v sebaobrane

Psychológia v sebaobrane - Ako sa rozhodovať a konať v situácii ohrozenia …
Viac eventov

Naši odborníci

Otestuj sa

Archív testov