marketing

Noc event marketingu

Event marketing využíva čoraz viac spoločností ako možnosť efektívne osloviť cieľového zákazníka. Pôsobí totiž na všetkých päť zmyslov, vytvára emócie a cez zážitky sa dostáva pod kožu spotrebiteľa. Ako však vytvoriť takýto účinný event, z ktorého vzíde zvýšenie predaja a…

Nedovoľte, aby vám klienti povedali nie

Vysoká frekvencia zasielania e-mailových správ je stále najčastejšou príčinou odhlásenia sa príjemcov z mailingov. Prečo je tomu tak a ako tomu zabrániť?

Ako si potykať s marketingom?

Možno to poznáte. V práci vás tlačia k lepším výsledkom a súčasná doba vás núti čoraz viac a vo všetkom používať e-mailovú komunikáciu. Viete ju ale robiť správne, tak aby vaša práca nebola spamom?

Päť šliapnutí vedľa u marketérov

E-mailový marketing je vždy o metóde pokus – omyl. Prečo sa však nevyhnúť omylom, na ktorých sa popálili už mnohí marketéri pred vami? Pripravili sme prehľad piatich najčastejších chýb, na ktoré by ste si mali dať pozor.

10 tipov ako správne na e-maily

Potrebujete sa lepšie orientovať a presadiť v biznise? Spoločnosť Mailkit, ktorá poskytuje e-mailové služby, pripravila prehľadnú infografiku s desiatimi tipmi, ktoré uľahčujú prípravu úspešnej e-mailovej kampane.

Zaujímavá kniha

Jsi prostě borec

Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít. Skvělá…
Ďalšie knihy

Čo sa deje

Psychológia v sebaobrane

Psychológia v sebaobrane - Ako sa rozhodovať a konať v situácii ohrozenia …
Viac eventov

Naši odborníci

Otestuj sa

Archív testov