Značka Jack Daniel’s vo svojom programe Jack Daniel’s Single Barrel Personal Collection ponúka možnosť vybrať si špeciálny sud a jeho obsah nafľaškuje do rovnako jedinečných fliaš so špeciálnou etiketou a certifikátom.

Miroslav Slovák, Brand Manager spoločnosti Koft prezrádza, že „vďaka degustácii troch vzoriek rôznych chuťových profilov z troch rôznych sudov, ktoré stále ležia v Lynchburgu, sme si vybrali jeden. Vyberali sme z chuťových profilov Full-Bodied & Robust, Sweet Forward, Flavorfull & Balanced.” Degustačná komisia 6 ľudí zložená zo zástupcov spoločnosti prideľovala každej vzorke bodové hodnotenie. V prvom kole to bolo nerozhodné, nakoľko každá vzorka dostala zhodný počet bodov.

Jack Daniel´s_Single barrel_Personnal Collection_1

Aj tu sa ukazuje, že každému človeku vyhovujú iné chuťové vlastnosti. Nie je tajomstvom, že víťazný chuťový profil Slovenska má názov Sweet Forward ktorý už podľa názvu evokuje jemne zvýraznenú sladkosť v popredí whiskey. Táto vzorka je teda našim víťazom a zároveň sud s jej obsahom bude objednaný pre spoločnosť Koft ako Personal Collection,” tvrdí M. Slovák.

Následne na Slovensko dorazia fľaše s unikátnou whiskey a priamo v pálenici v Lynchburgu bude originálna plaketa v špeciálnej „sieni slávy“, ktorá bude reprezentovať našu krajinu.

Veríme, že povzbudíme aj iných, aby si cez tento program vybrali svoj vlastný sud a preniesli vo fľašiach cez oceán kúsok Ameriky s príchuťou Slovenska.

Ak patríte medzi fajnšmekrov a nemáte radi všednosť, potešiť vás môže i množstvo unikátnych elementov, ktoré dodajú autenticitu vašej zábave. Sú to najmä detaily na fľaške či krabiciach. Ide teda aj o originálny tip na obdarovanie pre tých, ktorí už majú takmer všetko.

Keďže ide o prvú Personal Collection v histórii, ktorá bude na Slovensko prepravená, môžete jej cestu z najznámejšej americkej pálenice sledovať aj v rámci korporátneho projektu Otázka vo fľaši.