Nová štýlová položka vo vašom šatníku

Tepláková súprava https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Teplakove-supravy-3407.html za posledných pár rokov zažila svoj veľký návrat. Dobrou správou je, že nielen v oblasti športu a hip hopovej kultúry. Je síce produktom „ulice“, no posledné roky je v oku módnych návrhárov, ktorí sa predháňajú v tom, ako toto pohodlné oblečenie vylepšiť alebo nakombinovať k dokonalosti. Jednoducho povedané, tepláková súprava sa stala tým trendovým odevom, ktorý musíte vo vašom šatníku mať. Tréningové oblečenie, ktoré pozostáva z joggingových nohavíc a teplákovej bundy, dokáže byť totiž rovnako elegantné a ležérne, ako športové a funkčné. Či už stavíte na obyčajné alebo farebné kúsky, budete v nich vyzerať skvele.

V závislosti od vášho vkusu môžete teplákové súpravy nosiť ako celok alebo v kombinovanej verzii (iný vrchný a iný spodný diel). Kombinujte materiály, strihy a farby, aby ste do vášho outfitu vniesli kúsok originality.

Zvoľte si vhodný materiál

Či už ide o pánsku alebo dámsku teplákovú súpravu, materiál je na prvom mieste, pretože ovplyvňuje vaše pohodlie. Ak plánujete teplákovú súpravu využívať na intenzívne a pravidelné cvičenie, odporúčame zvoliť syntetický a funkčný materiál, ako je viskóza alebo polyester. Tie uľahčujú absorpciu a odvádzajú pot. Ak dávate naopak prednosť pohodlnosti a mäkkosti, vyberte si bavlnu! Tento prírodný a priedušný materiál je ideálny pre milovníkov odpočinku, prípadne ľahkých cvičení. Túto teplákovú súpravu môžete navyše využiť aj na klasické prechádzky v parku alebo na bežné nosenie. V kombinácií s bomber bundou alebo parkou a teniskami či vysokými členkovými topánkami budete pôsobiť štýlovo a cítiť sa maximálne pohodlne.

Vyberte si správny strih

Výber vašej teplákovej súpravy, ktorá vám sadne, je čiastočne daná vašou postavou alebo športovou aktivitou, no predovšetkým sa vo vašom outfite musíte cítiť pohodlne. Momentálne je veľkým trendom zúžený alebo vypasovaný strih. Nie je nič lepšie ako vypasovaná športová tepláková súprava, ktorá lichotí vašim ramenám, stehnám a lýtkam. Oceníte ju o to viac, ak sa venujete posilňovaniu alebo inému druhu podobne ladeného športu. Vďaka tejto teplákovej súprave totiž dokonale vynikne vaša postava. Rovný strih alebo regular fit sú najčastejšie nosené strihy. Charakteristickým prvkom je, že celá tepláková súprava je po celej dĺžke tela s výnimkou priliehavého strihu okolo členkov rovná. Pokiaľ teda bojujete s nedokonalosťami alebo túžite niečo na vašom tele zakryť, je pre vás ideálnym strihom. Úzke strihy, ktoré ešte viac obopínajú postavu ako slim strih, obľubujú najmä pravidelní bežci a módni nadšenci. Naopak, širší strih ocenia všetci ostatní.

Na veľkosti záleží

Veľkosť teplákovej súpravy je tiež kľúčovým faktorom, ktorý je potrebné vziať do úvahy. Ak zvolíte vhodnú veľkosť, budete môcť vašu teplákovú súpravu nosiť bez ohľadu na druh vašej aktivity. Bude skvelou voľbou pred i po tréningu, alebo jednoducho keď ste doma. Vaša tepláková súprava sa musí dokonale prispôsobiť vašej postave, bez toho, aby bola príliš voľná alebo príliš tesná. Kompletné teplákové súpravy pre mužov sú k dispozícii vo veľkostiach od S až po 4 XL. Vďaka tomu máte možnosť vybrať si veľkosť, ktorú potrebujete, a to bez akýchkoľvek kompromisov.

Farba robí veľa

Farby teplákových súprav sú vo všeobecnosti tmavé a neutrálne, čo vám umožňuje skombinovať ich s akýmkoľvek iným druhom odevu. Populárne sú najmä klasická čierna alebo tmavomodrá tepláková súprava, ktoré skvelo vyzerá v kombinácií s bielym oblečením a teniskami. Dvojfarebná tepláková súprava zostáva stále aktuálna – farby môžete vášmu outfitu dodať aj prostredníctvom bočných pruhov, ktoré budú v kontraste s hlavným tónom oblečenia.