Pánske teplákové súpravy – na čo si dať pozor pri výbere?

Hľadáte ležérny a praktický outfit pre váš šport, leňošenie, alebo dokonca voľnočasové prechádzky a aktivity? Zvoľte si teplákovú súpravu, ktorá dokonale spája štýl a pohodlie! Nie ste si istí, aký strih a materiál si vybrať? Poradíme vám, na čo si dať pri výbere teplákovej súpravy pozor.

Žabka otvorila už dvadsiatku predajní

Žabka pokračuje v raste a dosiahla ďalší významný míľnik. Od 14. júla tohto roka je na Slovensku v prevádzke už 20 predajní potravín Žabka na rýchle nákupy. Franchisingová sieť otvorila svoju jubilejnú 20. prevádzku v Senici na Hviezdoslavovej ulici.

Avion a jeho gastro opäť ožíva, Slovákom chýbala ich atmosféra

Oživenie po dvojročnej pandémii hlásia aj gastroprevádzky v bratislavskom Avione. Podľa májového online prieskumu najväčšieho nákupného centra na Slovensku až 63 % opýtaných navštevuje gastroprevádzky rovnako často ako pred pandémiou.

Tesco v Nitre otvára už tretí obchod

Po takmer roku od otvorenia supermarketu Tesco v OD Prior Nitra reťazec privíta zákazníkov v poradí už v treťom obchode v meste pod Zoborom. Nový supermarket s rozlohou vyše 1 000 m2 otvorí Tesco 12. mája 2022 v čerstvo otvorenom nitrianskom nákupnom centre Promenáda. Zákazníci sa môžu tešiť nielen na novinky v ponuke, ale aj inovácie, na ktoré sú v Tesco obchodoch zvyknutí, ako napríklad samoobslužné pokladne či službu Scan&Shop Mobile.

Wolt rozváža už aj švédske potraviny z IKEA

Známa donášková služba Wolt prichádza s ďalšou novinkou. V Bratislave si od dnes cez Wolt objednáte už aj vybraný sortiment švédskej firmy IKEA. Donášková služba tak do svojho portfólia pridáva ďalšieho významného retailového partnera.

Chcete bývať vo svojom? Pozor na chyby, ktoré vám predražia hypotéku

Máte pravidelný príjem aj ochotu uskromniť sa v nadchádzajúcich rokoch. Najmä nech už bývate vo vlastnom. Aj keď sa zdá, že hypotekárny úver je už na dosah, všetko môže byť nakoniec inak. Žiadosť o pôžičku na kúpu nehnuteľnosti môže zlyhať na triviálnych chybách, ktorým sa dá vyhnúť. Michal Ďuriš zo sprostredkovateľskej spoločnosti Umbrella Group radí, na čo myslieť ešte pred tým, než požiadate o hypotéku.