Veda tiež hovorí, že pozitívne slová, ktoré si sami hovoríte prináša aj zmeny v myslení a zlepšuje činnosť mozgu. Prečítajte si 10 tvrdení, ktoré môžu zlepšiť váš život podľa Josha Richardsona, ktorý je liečiteľom, blogerom a prieskumníkom ľudského vedomia.

 

1) Môžem byť skvelý
Jedno z najvplyvnejších tvrdení je každý deň si povedať, že môžem dosiahnuť veľké veci v živote. Sústreďte sa na svoe sny a predstavy a potom k tejto emócii pripojte víziu. Tým, že si to poviete pre seba a začnete tomu veriť, môžete dosiahnuť bodu v živote, keď budete schopní premeniť si vízie na skutočnosť.

2) Dnes prekypujem energiou a radosťou
Radosť začína vo vnútri, nie na vonkajšku seba samého. Spravte si z tohto pravidla zvyk a začnite týmto presvedčením každé ráno.

3) Mám sa rád a prijímam to, kto som
“Self láska” by mala byť tá najčistejšia a najvyššia forma lásky. Keď milujete sami seba, automaticky sami seba oceníte a budete sa rešpektovať. Ak máte dostatok dôvery a hrdosti v to, čo robíte, začnete vidieť sami seba v novom svetle a inšpirujete sa robiť väčšie a lepšie veci.

4) Moje telo je zdravé; moja myseľ je geniálna; moja duša je pokojná
Zdravé telo začína zdravou mysľou a dušou. Ak trpí negatívnymi emóciami, ostatné časti budú tiež. Najčastejšou príčinou chorôb ste vy. Len vy preto dokážete odstrániť viaceré bolesti, zábrany, ktoré ste si buď vedome alebo nevedome priniesli. Porážať choroby dokážete aj sami každý deň.

5) Verím, že dokážem čokoľvek
Musíte si to hovoriť každý deň. Pretože v tomto prípade ide o niečo, čo vám dáva podporu a odvahu na každý deň. Zvládnuť čokoľvek sa vám postaví do cesty už nebude prekážkou. Tým, že si budete hovoriť, budete schopní urobiť čokoľvek a všetko, čo vám vzíde na myseľ.

6) Všetko, je tak ako má byť
Neexistujú žiadne náhody. Sú súčasťou všetkého takisto ako vy. Takže verte tomu, že všetko sa deje z nejakého dôvodu a v synchronicite. Buďte v pohode so všetkým, čo sa stalo, deje a bude diať. Vaše obavy z budúcnosti jednoducho zmiznú.

7) Som architekt môjho života
Opäť niečo, čo by ste si mali hovoriť každý deň. Každý nový deň totiž ponúka nový začiatok a tiež má vplyv na ostatných okolo vás. Môžete urobiť čokoľvek v ten deň a budete veci vnímať inak, ak si pri tom uvedomíte, že takto si okolnosti tvoríte vy sami .Ak začnete svoj ​​deň s pozitívnym myslením a pocitom, že to zmení váš deň, skutočne sa tak stane. Funguje to zakaždým.

8) Odpúšťam tým, ktorí mi ublížili
A preto môžete všetko zlé a negatívne čo vám kto urobil pustiť z hlavy. Neznamená to, že na to zabudnete, ale nebudete to riešiť. Idete ďalej a zbierate nové skúsenosti, nové, lepšie a väčšie, ktoré vám nakoniec dajú na predchádzajúce veci spätný pohľad a vy zistíte aké bezvýznamné pre vás život tie hádky, problémy, negatívny ľudia boli.

9) Moja schopnosť poradiť si s výzvami je neobmedzená
Prosté a jednoduché. Jediné limity sú tie, ktoré si sami na seba kladiete. Aký chcete život? Čo vám v tom bráni? Aké prekážky máte? Toto tvrdenie vám pomôže zbúrať všetky hranice.

10) Dnes sa zbavím starých návykov a dám si nové, pozitívnejšie
Uvedomte si, že každé ťažké obdobie je len krátka fáza života. Takisto musí odísť spolu so starými zvykmi, aby ste dali priestor novým a lepším.